Nawigacja

 • Informacje dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020.

  Zapraszamy Rodziców i Uczniów do odwiedzenia strony internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej https://men.gov.pl/rekrutacja, gdzie zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści.
   
 • Pierwsze zebranie w roku szkolnym 2018/2019

  Zapraszamy Rodziców klas 7, 8 i 3 gimnazjum na pierwsze w nowym roku szkolnym zebranie, które odbędzie się w środę 12.09.2018 o godzinie 18.00 w budynku przy ulicy Chełmskiej 23. 

 • PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS  I-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ I KLASY III GIMNAZJUM BĘDĄ REFUNDOWANE

  NINIEJSZYM INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ, W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS  I-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ I KLASY III GIMNAZJUM BĘDĄ RÓWNIEŻ REFUNDOWANE.
  WYJĄTKIEM SĄ JAK ZWYKLE PODRĘCZNIKI DO LEKCJI RELIGII. 
  PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ICH WYKAZ.

  PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS  I-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ I KLASY III GIMNAZJUM BĘDĄ REFUNDOWANE - Obrazek 1

 • Zakończenie Roku Szkolnego

  Serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów w piątek 22 czerwca 2018 r. o godz. 12.30 na zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 klas 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum. 

  Zakończenie dla klas 3 gimnazjum odbędzie się w czwartek 21 czerwca 2018 r. o godz. 17.30

 • 7 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły

  7 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły

  Mokotowskie Mistrzostwa Lekkoatletyczne odbywały się w dwa kolejne wtorki, ósmego i piętnastego maja. Pierwszy termin to biegi indywidualne, sztafety i skok w dal, drugi natomiast został zarezerwowany dla skoczków wzwyż i kulomiotów. Jak zwykle zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza - to wszyscy urodzeni w latach 2003-2004 i druga, starsza dla urodzonych w 2002 roku. W tegorocznej edycji uczniom naszej szkoły udało się zdobyć siedem medali, dwa srebrne i pięć brązowych. Na drugim stopniu podium stanął Konrad Szufliński, który brał udział w biegu na 100 m w starszej kategorii oraz Marta Grzebielec (skok wzwyż, młodsi). Brązowe krążki wywalczyli: Emilia Kot i Jan Suchocki - skok wzwyż, Dominik Kościaniuk - 1000 m (wszyscy w kategorii 2003-2004), a także dwie sztafety chłopców 4x100 m. Starsi w składzie: Michał Grucki, Łukasz Paprzycki, Filip Sobczak, Konrad Szufliński oraz młodsi: Jan Gut, Igor Danielak, Dominik Kościaniuk i Krzysztof Szabrański. Nasza szkoła została także nagrodzona za zajęcie trzeciego miejsca w punktacji generalnej chłopców!

   

  7 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły - Obrazek 17 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły - Obrazek 27 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły - Obrazek 37 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły - Obrazek 47 medali w Mokotowskich Mistrzostwach Lekkoatletycznych dla uczniów naszej Szkoły - Obrazek 5

 • Badanie dotyczące ulubionego przedmiotu w szkole

  Bardzo prosimy Uczniów o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej ulubionego przedmiotu w szkole

  ANKIETA

 • Laureaci Konkursu Matematycznego im. S. Banacha

  Laureaci Konkursu Matematycznego im. S. Banacha

  Z wielką dumą informujemy, że uczniowie naszej Szkoły - Kwon Yu II z klasy 2a i Bartosz Grzebalski z klasy 3a zajeli pierwsze miejsce w Mokotowskim Konkursie Matematycznym im. S Banacha, pokonując 60 uczniów z mokotowskich gimnazjów. Uczniów przygotowała Pani Hanna Grzegorska, której należą się ogromne brawa.

 • Zebranie

  W środę 23.05.2018 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na zebranie, który rozpocznie się o godzinie 17.30 w budynku przy ulicy Chełmskiej 23.

 • W tym roku Majówka będzie wyjątkowo długa. Cały tydzień od 30.04 do 04.05 jest wolny od zajęć. Życzymy wszystkim naszym Uczniom miłego wypoczynku!

 • Przerwa świąteczna - dyżur

  Dni od 29 marca do 3 kwietnia 2018 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

  W dniach 29, 30 marca oraz 3 kwietnia 2018 r. szkoła pełni dyżur, organizując dla uczniów zajecia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 10.00 do 14.00

 • GODZINA DLA ZIEMI

  24.03.2018r.

  godz. 20.30

  LINK

  informacja

 • Dzień otwarty

  W środę 21.03.2018 zapraszamy Rodziców klas 7, 2 i 3 gimnazjum na dzień otwarty, który rozpocznie się o godzinie 17.30 w budynku przy ulicy Chełmskiej 23.

 • Rekrutacja - harmonogram działań gimnazjalisty

  Harmonogram działąń GIMNAZJALISTY w ramach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez m. st. Warszawę

  harmonogram_dzialan_gimnazjalisty_2018_19_.pdf

 • Spotkanie z Panem Georgem Elbaumem

  Spotkanie z Panem Georgem Elbaumem
  05.03.2018

  Gościliśmy dzisiaj w naszej szkole Pana George’a Elbaum’a, Ocalałego z Holokaustu, który urodził się w Warszawie tuż przed wybuchem wojny. Usłyszeliśmy bardzo prywatną i wzruszającą historię małego chłopca, który doświadczył okrucieństwa wojny i Zagłady. Mimo tych trudnych doświadczeń, Pan Elbaum jest niezwykle optymistycznie i pogodnie nastawionym do świata i życia człowiekiem. W tym wyjatkowym spotkaniu uczestniczyli również uczniowie z innych szkół. 

  Violetta Tarnowska

 • wyjście do Kancelarii Prezesa Ministrów

  wyjście do Kancelarii Prezesa Ministrów

  28 lutego uczniowie klasy II c mieli okazję wziąć udział w wycieczce do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wyjście zorganizowała pani Bożena Szymczyk, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie. W kolejnych tygodniach pozostałe klasy II również wybiorą się do KPRM. Dla uczniów, którzy uczą się na WOS-ie o ustroju politycznym w Polsce, zobaczenie "z bliska" jak funkcjonuje Kancelaria Prezesa jest ciekawym przeżyciem.

 • Spotkanie z podróżnikami Panią Ula i Jakubem Nyczami

  Spotkanie z podróżnikami Panią Ula i Jakubem Nyczami

  We wtorek, 27 lutego w naszej Szkole gościli państwo Ula i Jakub Nyczowie, którzy opowiedzieli nam o swojej wyprawie do Japonii. Spotkanie zgromadziło wielu uczniów, a nasi goście byli zaskoczeni ich wiedzą o Kraju Kwitnącej Wiśni. Na koniec spotkania dostaliśmy zaproszenie w Bieszczady, gdzie nasi goście prowadzą Biuro Podróży. 

  A.Włodarczyk

 • Raport z ewaluacji wewnętrznej


  Raport z ewaluacji wewnętrznej

  Frekwencja Uczniów w naszej szkole

  Raport_z_ewaluacji_frekwencji.pdf


   

 • XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY

  W dniach 22-24 lutego 2018r. w godz. 9.00-16.00 podczas XXIX MIĘDZYNARODOWEGO SALONU EDUKACYJNEGO warszawskie licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia zxaprezentują swoją ofertę edukacyjną. Stoiska szkół zlokalizowane będą w Pałącu Kultury i Nauki pl. Defilad 1 na IV piętrze.

  Serdecznie zapraszamy uczniów (wstęp bezpłatny).

  salon_edukacyjny_2018.pdf

  Program_Salonu.doc

  Rozklad_stoisk_II_pietro_PKiN.pdf

   

 • Wiadomość z Biura Edukacji

  W związku z powracającym problemem wszawicy koniecznym jest podjęcie wszelkich możliwych działań mających na celu ograniczenie skali zjawiska. Skuteczność działań profilaktycznych w tym zakresie uwarunkowana jest ścisłą współpracą pomiędzy dyrektorem placówki, rodzicami i nauczycielami.

  W tym celu Biuro Edukacji wspólnie z Biurem Polityki Zdrowotnej, przy współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną przygotowało ulotkę "To nie wstyd mieś wszy - wstyd nic z nimi nie robić.

  Wiadomość z Biura Edukacji - Obrazek 1

strona:

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 260 im. Jana Matejki
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 23

  e-mail: g3@edu.um.warszawa.pl
 • tel./fax: 22-841-16-43

Galeria zdjęć