• Szkoły Pełne Talentów.

• Zachęcamy gorąco Wszystkich rodziców, dziadków, nauczycieli, pracowników szkoły, znajomych i zaprzyjaźnionych ludzi do udziału w akcji wspierania talentów uczniowskich w Szkole Podstawowej nr 260.

AKCJA TALENCIAK w Lidlu wspierana jest przez Roberta i Annę Lewandowskich.

Teraz robiąc codziennie zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą Szkołę Podstawową nr 260 w Warszawie.

1. Zrób zakupy za min. 50zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.

2. Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA.

3. Przekaż TALENCIAKA Szkole Podstawowej nr 260.

Jak przekazać TALENCIAKA wybranej szkole? Dwa sposoby:

1. Przynieś do szkoły i wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole.

2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA.

Szkoła wymienia TALENCIAKI na supernagrody. Każdy Talenciak to dodatkowo los w loterii dla szkół.

Akcja wydawania TALENCIAKÓW trwa od 05 IX 2022 do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 13 XI 2022 r.

Szczegóły i informacje o artykułach wyłączonych z akcji w regulaminie na lidl.pl/szkoly.

Chcesz zebrać więcej TALENCIAKÓW dla swojej szkoły?

Szukaj produktów z tym oznaczeniem. Ich zakup to dodatkowy TALENCIAK, którym wesprzesz polską szkołę!

Każdy TALENCIAK na wagę naszego zaangażowania w sprawy Szkoły Podstawowej nr 260.

I TY możesz pomóc rozwijać talenty uczniów w naszej szkole! Miłej zabawy i do dzieła!!!