• Zebrania z Rodzicami

• Szanowni Państwo,

zebrania wychowawców klas z rodzicami uczniów odbędą się 5 września 2023r.

Klasy 1-3 o godz. 17.30

Klasy 4, 5, 6, 8 o godz. 18.00.

kl. 7a zebranie w poniedziałek 4 września o godz. 18.00

kl. 7b zebranie w piątek 8 września o godz. 18.00

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września o godz. 09:00 na dziedzińcu szkolnym.

W przypadku deszczowej pogody rozpoczęcie dla wszystkich klas rozpocznie się o godz. 09:00:

Kl. 1 i 8 - spotkanie w sali gimnastycznej

Kl. 2-7 - spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych

• Zbierajmy Talenciaki!

• Akcja „SZKOŁY pełne TALENTÓW” - TALENCIAK w Lidlu.

Zachęcam gorąco Wszystkich rodziców, dziadków, babcie, nauczycieli, pracowników
            szkoły, znajomych i zaprzyjaźnionych ludzi do udziału w akcji wspierania talentów
            uczniowskich w Szkole Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie.

AKCJA TALENCIAK w Lidlu wspierana jest przez Roberta i Annę Lewandowskich.
            Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać Szkołę Podstawową nr 260 w
            Warszawie.

1. Zrób zakupy za min. 50zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.
            2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.
            3. Przekaż TALENCIAKA Szkole Podstawowej nr 260.

Jak przekazać TALENCIAKA wybranej szkole? Dwa sposoby:
            1. Przynieś do szkoły i wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole.
            2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA smartfonem.

Szkoła wymienia TALENCIAKI na supernagrody. Każdy Talenciak to dodatkowo los w
            loterii dla szkół.
            Akcja wydawania TALENCIAKÓW trwa od 01 IX 2023 do wyczerpania zapasów, lecz nie
            dłużej niż do 5 XI 2023 r. Szczegóły i informacje o artykułach wyłączonych z akcji w
            regulaminie na lidl.pl/szkoly.
            Chcesz zebrać więcej TALENCIAKÓW dla swojej szkoły? Szukaj produktów z tym
            oznaczeniem. Ich zakup to dodatkowy TALENCIAK, którym wesprzesz polską szkołę!
            Każdy TALENCIAK na wagę naszego zaangażowania w sprawy Szkoły Podstawowej nr
            260.
            I TY możesz pomóc rozwijać talenty uczniów w naszej szkole!
            Miłej zabawy i do dzieła!!!

Iwona Machniak-Przewłocka