• Konkurs plastyczny

• Mamy zaszczyt poinformować, że Iga Bąkowska uczennica kl. VIB zajęła II miejsce” w konkursie plastycznym na książkę artystyczną inspirowaną fabułą ulubionego utworu literackiego, zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów. Gratulujemy!!! i życzymy sukcesów.

• Prośba o pomoc

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

siostra jednego z naszych uczniów potrzebuje pomocy. Dziewczynka urodziła się w 26 miesiącu ciąży. Przez 4 miesiące lekarze walczyli o jej życie. Przeszła operację rdzenia kręgowego. Mimo to prawa część ciała nadal odmawia jej posłuszeństwa. Koszt operacji wymaga bardzo dużych nakładów finansowych. Dlatego trwa zbiórka pieniędzy na operację w Stanach Zjednoczonych.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki wszystkich, którym los Marii nie jest obojętny.

• Dzień Pluszowego Misia

• 25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole uczniowie klas 1-3 obchodzili go uroczyście 24 XI. Uczestniczyli w Quizie wiedzy o niedźwiedziach, wspólnie ćwiczyli z pluszowymi zabawkami, poddani byli testowi sprawności na niedźwiedziej ścieżce oraz na czas „uwijali się” karmiąc misia. Na zakończenie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy portret Pluszowego Misia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. I miejsce zdobyła praca Leny Okulus 1A; II miejsce praca Zlatej Sarchuk 2B; III miejsce praca Oli Cieślak 2B. Zwieńczeniem wspólnych zabaw i gier było rozdanie wszystkim uczniom odblaskowych breloków w kształcie misia ufundowanych przez Szkolną Radę Rodziców.

do zobaczenia za rok

Pluszowy Miś.

• Sukces chóru "Kolorowe Nutki"

• 15 listopada 2023 r. w Służewskim Domu Kultury odbył się KONKURS POLSKICH PIEŚNI I PIOSENEK O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ „GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury MOKOTÓW. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w tym konkursie i wykonała 2 pieśni. Miło nam poinformować, że chór szkolny „Kolorowe Nutki”, prowadzony przez panią Jolantę Mikołajewicz zdobył I miejsce!

Skład reprezentacji:

Klasa 2a: Ewelina, Oliwia, Pola, Helena, Anastasiya