• Kiermasz wiosenny

• Zebrane podczas kiermaszu pieniądze po połowie przekażemy na nowości książkowe do biblioteki oraz na cel charytatywny.

• Konkurs Omnibus

• Dyrektor Szkoły Podstawowej

Nauczyciele i wychowawcy klas II i III

warszawskich szkół podstawowych

ETAP FINAŁOWY

Przypominamy uczniom klas drugich i trzecich biorącym udział w XIII edycji Mokotowskiego X Międzydzielnicowego Konkursu Wiedzy „OMNIBUS – wiem … prawie wszystko”, że ETAP FINAŁOWY konkursu odbędzie się 6 marca (środa) 2024 r., godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki, ul. Zakrzewska 24b, w Warszawie.

Czas trwania konkursu 45 minut.

Przewidywany harmonogram konkursu:

1. Ogłoszenie wyników na stronie internetowej SP nr 260 – 8 kwietnia 2024 r.

2. Odbiór nagród – w SP nr 260. Termin: 8 maja (środa) 2024 r., godz. 13.00.

Organizatorki                                                                                                         Dyrektor SP nr 260

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej                                                                 Agnieszka Kania

• Wycieczka na mecz Legii Warszawa⚽

• W niedzielę grupa uczniów zebrała się pod szkołą by pod opieką nauczycieli WF, panów Włodarskiego i Wierzbickiego udać się na ulicę Łazienkowską. Po raz kolejny wspólnie oglądaliśmy mecz i dopingowaliśmy Legię. Tym razem rywalem była Puszcza Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem, z czego zadowoleni nie byliśmy, za to z całej wycieczki i emocji przeżywanych na stadionie już tak!