• Mokotowskie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

• W poniedziałek nasi reprezentanci uczestniczyli w Mokotowskich Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Pogoda dopisała, humory też. Pola Mokotowskie wyglądały przepięknie w słoneczny wrześniowy dzień. Dziękujemy naszym biegaczom we włożony wysiłek i godne reprezentowanie szkoły.

• Fundacja Bez Wizy

• W ramach konkursu:

Upowszechnianie kultury i sztuki na terenie Dzielnicy Mokotów poprzez edukację kulturalną dzieci, młodzieży i dorosłych oraz produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych ze wszystkich dziedzin sztuki ogłoszonym przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy - Dzielnica Mokotów

Fundacja Bez Wizy realizuje projekt:

Teatry przyjemne i pożyteczne

Klasa VII a weźmie udział w warsztatach artystycznych zwieńczonych teatralną premierą.

Spotkania prowadzą wykwalifikowani edukatorzy i zawodowi aktorzy. Biorąc udział w interaktywnych zajęciach uczniowie z widzów staną się twórcami. „Odtwarzając” role aktorów na własnej skórze poznają, jak ogromne znaczenie ma wyobraźnia, gest, mimika. Dzieci wykonają części kostiumów historycznych i program spektaklu z zaproszeniem na premierę całej społeczności szkolnej. Odwiedzą Zamek Królewski w Warszawie.

A efektem końcowym będzie udział młodzieży w przedstawieniu przygotowanym wspólnie z aktorami Teatru Atlantis: "I śmiech niekiedy może być nauką...", na który zapraszamy uczniów szkoły.

• HARMONOGRAM WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW I PRZEKAZYWANIA ĆWICZEŃ

• WTOREK 05.09.2023r.

Klasy 1a i 1b – zebranie z rodzicami

ŚRODA 06.09.2023r.

7:30 – 8:55 – rodzice uczniów klas 2

Klasa 5a – 2 i 3 g.l.

Klasa 5b – 4 g.l.

Klasa 6a – 5 g.l.

CZWARTEK 07.09.2023r.

7:30 – 8:55 – rodzice uczniów klas 3

Klasa 8a – 2 i 3 g.l.

Klasa 8b – 4 g.l.

Klasa 7a – 6 g.l.

Klasa 7b – 7 g.l.

DODATKOWY TERMIN  czwartek 07.09.2023r.

Rodzice uczniów klas 2 i 3 w godzinach 16:00 – 17:30

PIĄTEK 08.09.2023r.