• Piłka nożna - mistrzostwa Mokotowa

• Minione dwa tygodnie upłynęły pod znakiem mistrzostw Mokotowa w piłce nożnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z roczników 2009 i 2010 rywalizowali o prym w tej dyscyplinie w naszej pięknej dzielnicy. Nasi reprezentanci zagrali w eliminacjach z sukcesem, którym był awans do kolejnej rundy. Chłopcy po ciekawych meczach, pośród stawki 21 zespołów zajęli finalnie miejsce 5-8. Dziewczęta uplasowały się natomiast na miejscu 4-6, jednak w tym wypadku mniej szkół zgłosiło się do rozgrywek. Reprezentantom obu naszych drużyn gratulujemy sportowej postawy, boiskowej walki i gry na miarę swoich możliwości!

• Apel na temat bezpieczeństwa dla kl. 1-3

• We wtorek klasy 1-3 wzięły udział w apelu dotyczącym bezpieczeństwa. Panie nauczycielki przypomniały wszystkim uczniom zasady właściwego zachowania się na terenie szkoły oraz zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły. 👩‍🏫

Klasa 3b oraz 2b zaprezentowały piosenki związane z tematyką spotkania. 🎼

• Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

• Uczniowie klas VI i VII  w dniach 26-29 września uczestniczyli w wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Nocowaliśmy w domkach u podnóża Łysicy w Wilkowie .Pierwszego dnia wszyscy z powodzeniem szturmowali najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich -Łysice, powrót do domków nastąpił już po zmierzchu. Nazajutrz bawiliśmy się w parku rozrywki Sabat Krajno: byliśmy w parku linowym, oglądaliśmy filmy w kinie 6 D, miniatury najpiękniejszych budowli na naszej planecie. Gdy starczyło energii graliśmy w piłkę siatkową i nożną na boiskach ośrodka Biały Łabędź. Środkami transportu była komunikacja miejska, PKS oraz PKP.

• Nasza szkoła uczestniczyła w corocznej akcji Sprzątanie Świata.

Uczniowie posprzątali otoczenie szkoły, jak również najbliższy park.

Od razu zrobiło się jaśniej i radośniej.