• Wycieczka klas 8

• Klasy 8 w ramach projektu historycznego Spotkania z Historią, odwiedziły obóz zagłady w Chełmie nad Nerem, niemiecka nazwa Kulmhof. Tutaj oddaliśmy cześć ofiarom ludobójstwa.

• Ślubowanie klas pierwszych

• 13 października odbyła się ważna uroczystość - Ślubowanie Klas Pierwszych. Podczas uroczystości obecne były panie Dyrektorki, Nauczyciele oraz Rodzice Pierwszoklasistów.

W wydarzeniu brali udział nasi najmłodsi uczniowie, którzy pod okiem swoich wychowawców, podczas części artystycznej ślubowania, przedstawili występ wokalno- taneczny. Nie zabrakło również wierszy i uśmiechów na twarzach naszych Pierwszoklasistów. W części oficjalnej uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie zwieńczone przyjęciem w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 260 im. Jana Matejki.

• Zbióki harcerskie i zuchowe

• Drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Was na nasze zbliżające się zbiórki harcerskie i zuchowe. Na plakacie znajdziecie informacje o naborze z dokładnymi danymi kontaktowymi do drużynowych, którzy z wielką chęcią przekażą dodatkowe informacje.

Z harcerskim pozdrowieniem,Czuwaj!

pwd.Magdalena Wilim

• Jesienne dekoracje

• Kolorowa jesień zawitała do klasy 3b. Uczniowie  wykonali prace plastyczne, ozdobili klasę oraz przygotowali jesienny stół.

• Malowanie w plenerze

• W ramach obchodów roku Jana Matejki uczniowie naszej szkoły malowali w plenerze. Każdą klasę reprezentowało dwóch uczniów. Pogoda nam dopisała - na szczęście :) . I wszyscy się świetnie bawiliśmy.