• Warsztaty o śnie

• Dzieci klas 7 i 8 uczestniczyły w warsztatach dotyczących snu. Mogły się dowiedzieć jak długo należy spać, kiedy najlepiej się uczyć by mieć super efekty. Dowiedziały się również jak ważny jest sen do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

• Opieka na miejscem pamięci narodowej

• Szkoła to nie tylko zabawa i nauka. Dbamy o miejsca pamięci narodowej położone na Sielcach. Uczniowie klas IV naszej szkoły postanowili dołączyć do społeczności, która nie pozwala pozostawać miejscom takim jak to, na ulicy Nabielaka, miejscami zaniedbanymi i opuszczonymi. To nasz obowiązek!

• Spotkania ze Strażą Miejską

•  29 listopada odbyły się spotkania ze strażnikami ze Straży Miejskiej o ważnych sprawach:

• klasy pierwsze : Spotkanie z nieznajomym
            • klasy trzecie: Jestem przyjacielem zwierząt - bardzo sympatyczny funkcjonariusz w niezwykle barwny sposób zaznajamiał uczniów z rolą strażnika. Opowiadał jak być przyjacielem zwierząt w miejskiej i nieprzyjaznej dżungli. A na koniec przeprowadził Quiz wiedzy: Jak zostać przyjacielem zwierząt.
            • klasa 5a - Komunikacja bez przemocy - zajęcia miały formę warsztatową, uczniowie uczestniczyli w nich z dużym zaangażowaniem.
          • Bezpieczeństwo ważna sprawa - apel dla klas 1-3

• W klasach I-III odbył sie apel o bezpieczeństwie w szkole oraz drodze do szkoły. Klasa 3a przygotowała prezentację złożoną z prac plastycznych przedstawiających różne sytuacje, które mogą zagrażać uczniom . Bezpieczeństwo to ważna sprawa!

• 8a w Parku Łazienkowskim

• We wtorek klasa 8a wybrała się na wycieczkę do Parku Łazienkowskiego. Park znamy bardzo dobrze, ale tym razem uczniowie wraz z wychowawcą p.Włodarskim i p.Wierzbickim zwiedzali wnętrza. Pałac na Wodzie, Muzeum Myślistwa i Leśnictwa oraz Oranżeria nie stanowią już tajemnicy. Nie obyło się też bez postoju w kawiarence. Wycieczkę możemy zaliczyć do udanych.

• Andrzejki

• 29 listopada tradycyjnie bawiliśmy się " andrzejkowo". Uczniowie przebrali się , losowali wróżby, brali udział w zabawach  andrzejkowych,  rozwiązywali tematyczne krzyżówki,  rebusy i  kolorowanki. Wszyscy dobrze się bawiliśmy!

W andrzejkowy wieczór ciemny,
            zapach wosku jest przyjemny,
            gdy dzieciaki wróżby bają,
            wosk w garnuszku rozgrzewają.
            Przez klucz leją kształt ciekawy.
            Jakie potem są zabawy!
            Co to komu się udało?
            I co właśnie oznaczało?
            Czy to szczęście daje znać?
            Co miłego ma się stać?
            Kogo ciekawego spotkasz?