• Prezenty

• Jak co roku w naszej szkole przygotowujemy paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej szkoły. W tym roku dzieci i nauczyciele również okazali wielkie serca i przynieśli różnego rodzaju artykuły z których udało się zrobić kilka paczek. Jeszcze przed świętami dotrą one do odbiorców.

• Zakrętki dla Oli

• Pierwsza partia zakrętek zebrana i oddana. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

CZEKAMY NA WIĘCEJ ZAKRĘTEK.

AKCJA WCIĄŻ TRWA

• Profile glebowe

• Takie piękne profile glebowe wykonali uczniowie klas 7. Do ich wykonania wykorzystali produkty które znajdują się u każdego w kuchni.

• Warsztaty tkackie

• 12 grudnia w klasie 3a odbyły się warsztaty tkackie. Zajęcia prowadzone były przez Mamę ucznia, która zajmuje się artystycznym tkaniem. Dzieci miały własne krosna, przygotowane z tektury i nici. Tkały cierpliwie, czego dowodem są piękne prace. Dziękujemy za doskonały pomysł na zajęcia .

• Zakątek Ciszy, Spokoju i Relaksu

•  8 grudnia ruszył długo wyczekiwany Zakątek Ciszy, Spokoju i Relaksu- miejsce, gdzie można usiąść, zagrać w grę planszową, poczytać komiks czy odpocząć w cichej, spokojnej atmosferze i w doborowym towarzystwie. Na razie działamy na przerwie obiadowej o 12.30, codziennie oprócz wtorków, ale plany są bardzo ambitne. Serdecznie zapraszamy!

• System RESQL

• Nasza szkoła dbając i troszcząc się o dzieci przystąpiła do wdrożenia nowoczesnego systemu RESQL wspierającego szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej.

Dzięki systemu RESQL uczniowie mogą z zapewnieniem pełnej anonimowości zgłosić nurtujące je tematy do interwentów, czyli dedykowanych przez naszą szkołę nauczycieli.

RAZEM BUDUJMY LEPSZY KLIMAT NASZEJ SZKOŁY !